Pisowska sędzina magister prawa Przyłębska jest niekonstytucyjnym prezesem TK, beknie za to ona i Duda, który ponoć jest prezydentem; a fe

wedlug

Julia Przyłębska – nawet przyjmując ostatnie pisowskie ustawy o TK w dobrej wierze – została wybrana i mianowana przez Andrzeja Dudę niezgodnie z Konstytucją.

Tak opiniował pisowski ekspert prof. Bogusław Banaszak. Stwierdził to w ekspertyzie z listopada 2015 roku. Dzisiaj jednak nie otwiera dzioba w kwestii nielegalności, acz nie zauważył swojej poprzedniej opinii, bo wiadomo, że wszyscy związani z PiS-em są złamani i płyną w rynsztoku bezprawia.

Tak samo jest z mgr prawa Przyłębską, która zlikwidowała Obserwator Konstytucyjnego (kalendiariu TK i analizy prawne), a także przy nazwiskach sędziów nie ma tytułów naukowych, bo pisowscy sędziowie ich nie posiadają, z małymi wyjątkami.

Mamy przykład haniebnego braku kompetenecji tam, gdzie one są niezbędne. Ale… PiS wprowadza bezprawie, a nie prawo i sprawiedliwość.

Bezprawie nie ma tytułów naukowych, bo takich nie posiada motłoch i gmin. Taki jest zakompleksiały kaczyzm jak nosiciel nazwiska tej zarazy.

zyczenie

Jednym z życzeń Polaków jest to, aby prawnik Kaczyńskiego, który przepycha przez Sejm bezprawie prezesa PiS, Stanisław Piotrowicz odszedł.

Piotrowicz bierz tyłek w troki i zmykaj! I tak dobierzemy ci się do tyłka, którego miejsce jest na pryczy za kratami.


c0ltu5ixuaemwwo

Więcej >>>